Masaże

To zabiegi, które lubimy najbardziej.

Masaż firmowy

Zabieg Masaż firmowy rozpoczyna się powitalnym masażem uciskowym. Następnie wykonujemy zmycie i tonizację powierzchni zabiegowej i przechodzimy do części głównej czyli wykonania masażu. Nasz masaż firmowy powstał na bazie wieloletniego doświadczenia i składa się z optymalnie dobranych ruchów w celu zrelaksowania osoby poddanej zabiegowi, dotlenienia, odżywienia, ujędrnienia jego skóry oraz mięśni twarzy szyi i dekoltu. Krem na którym masujemy, bogaty w składniki odżywcze, pozostawiamy do wchłonięcia lub odciskamy nadmiar w zależności od wskazań.
Cena: 150zł

Dermostymulacja

Masaż derma-steem (dermostymulacja) Przeciwzmarszczkowo – liftingujący, nowatorski masaż Thalgo, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo stymulację, ruchy „zmarszczka-po-zmarszczce” oraz liftingująco-ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia. Skóra odzyskuje swój blask już po pierwszych minutach masażu! Dodatkowo masaż zapewni złagodzenie zmarszczek. Skóra staje się wygładzona, a zmarszczki wypełnione i mniej widoczne już po pierwszym zabiegu. Masaż stymuluje skórę do zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje naturalny koloryt, jest bardziej jędrna, a kontur wymodelowany.
Cena: 130zł

Masaż thalgolift

Skóra wraz z upływem czasu oraz pod wpływem stresu dnia codziennego zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych, przez co wymaga intensywniejszej pielęgnacji. Thalgolift to unikatowy, odmładzająco-regenerujący masaż wykonywany na mięśniach twarzy, opracowany przy współpracy z chirurgiem-plastykiem. To prawdziwy „ręczny lifting”, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy. Zabieg zapewnia połączenie przyjemnych i skutecznych ruchów – dłonie kosmetyczki stają się przekaźnikiem harmonii i ciepła – rzeźbią, wygładzają i modelują kontury twarzy. Masaż wykonuje się dość intensywnie i szybko. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd.
Cena: 180zł

Heart of the ocean

MASAŻ HEART OF THE OCEAN to relaksujący masaż Thalgo inspirowany ruchami fal morskich, który pozwala przenieść klienta w świat Thalgo. Rozgrzewające ruchy masażu pobudzają krążenie w skórze zwiększając wchłanianie składników aktywnych z produktów użytych w trakcie masażu. Wszystkie ruchy wykonujemy wzdłuż przebiegu mięśni, podciągając je do góry. Dzięki temu skóra jest wygładzona i poprawia się jej napięcie. W trakcie masażu Heart of the Ocean zostaje aktywowany proces detoksykacji skóry, dzięki czemu skóra jest przygotowana na przyjęcie kolejnych składników aktywnych. Po wykonaniu masażu twarzy przechodzimy do masażu obręczy barkowej i ręki. W okolicach mięśnia trapezowego kumuluje się stres. W trakcie powolnych ruchów rozcierania rozluźniamy mięśnie aby osiągnąć stan głębokiego relaksu. Masaż Heart of the Ocean wpływa nie tylko na poprawę stanu skóry klienta, ale również działa relaksująco.
Cena: 100zł

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15