Zabiegi upiększające

Strona główna | Zabiegi | Twarz | Zabiegi upiększające

Pełną satysfakcję uzyskamy jeśli piękno zdrowej i wypielęgnowanej skóry podkreślimy zabiegami upiększającymi.

Henna brwi i rzęs z regulacją

Henna z regulacją to zabieg polegający na farbowaniu brwi henną żelową w odcieniach czerni, brazu i grafitu oraz rzęs czarną henną proszkową. Nadajemy kształt brwi najbardziej korzystny dla klientki i w miarę możliwości jakie daje henna, korygujemy lub podkreślamy naturalny kształt brwi, a następnie depilujemy niepotrzebne włoski woskiem lub pęsetą. Większe możliwości korekty oraz większą trwałość ma henna pudrowa, a najskuteczniejszy i najtrwalszy jest makijaż permanentny. W naszym gabinecie wykonujemy hennę ze szczególną dokładnością i precyzją i dlatego ten upiększający zabieg cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

Henna pudrowa i geometria brwi

Chcesz uzyskać naturalny efekt stylizacji brwi? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest henna pudrowa. Nowej generacji zabieg koloryzacji i stylizacji brwi pozwala na uwydatnienie piękna naturalnych brwi.
Zabieg stylizacji brwi henną pudrową trwa około 60 minut.
W jego skład wchodzi:
– demakijaż brwi i okolic oczu,
– zaznaczanie idealnego kształtu brwi,
– wokół brwi nakładana jest biała pasta, która ma za zadanie zapobiec zafarbowaniu miejsc poza łukiem,
-mieszanka henny nakładana jest na około 20-25 minut,
– ostatni etap: zmywanie i nadawanie kształtu brwiom.

Henna pudrowa dostępna jest w siedmiu kolorach, które można mieszać ze sobą w celu uzyskania idealnego odcienia, pasującego do karnacji skóry. Dostępne są zarówno kolory ciepłe, chłodne, jak i ich zmieszane wersje. Jeżeli brwi zostaną właściwie dopasowane do owalu twarzy, buzia stanie się wyrazista i promienna. Dlatego właśnie geometria brwi ma tak duże znaczenie.

Makijaż mineralny

Kosmetyki jane iredale™ zapewniają profesjonalny eko makijaż mineralny o właściwościach pielęgnacyjnych i przeciwzapalnych. Kosmetyki te zalecane przez kosmetologów, dermatologów i chirurgów plastycznych na całym świecie.
Jane iredale™ eko makijaż mineralny to kosmetyki oferujące pielęgnacyjne korzyści dla każdej skóry – nawet tej suchej, wrażliwej i alergicznej. W składzie kosmetyków Jane Iredale znajdziemy przede wszystkim 100% czyste minerały, witaminy, przeciwutleniacze o farmaceutycznej jakości, a także składniki pozyskiwane z upraw ekologicznych (organicznych). Doskonale pielęgnują skórę objętą przebarwieniami, trądzikiem młodzieńczym i różowatym, jak również korygują sińce i blizny. Nie przesuszają skóry, jak to często bywa w przypadku standardowych produktów kosmetycznych zawierających np. talk.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest makijażem trwałym i polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę za pomocą delikatnych igieł.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15