Zabiegi na naczynka

Strona główna | Zabiegi | Twarz | Zabiegi na naczynka

Pomogą nam w pozbyciu się rumienia i niechcianych pajączków oraz wzmocnią ściany naczyń krwionośnych.

CPL rumień i rozszerzone naczynia

Rumień to zaczerwienienie twarzy pojawiające się pod wpływem stresu lub zmian temperatury. Skuteczną metodą walki z tym problemem jest CPL czyli kalibrowane światło pulsacyjne. Jest to najnowsza technologia w terapii eliminacji rumienia i popękanych naczynek. Precyzyjnie emitowane światło w wybranym miejscu wybiórczo uderza i wychwytuje zaczerwienienia na różnych głębokościach skóry, dzięki czemu zapewnia trwałe rezultat. Zabieg nie wyłącza z codziennego życia, skóra natychmiast zyskuje zdrowy, naturalny koloryt i gładkość.
Nie należy opalać obszaru poddanego zabiegowi przez minimum miesiąc po przeprowadzonej terapii. Zaleca się stosowanie filtrów ochronnych.

Laserowe zamykanie naczynek

Zabieg polega na precyzyjnym zamykaniu światła naczyń za pomocą lasera. Laser wnikając w zmiany naczyniowe powoduje ich zamknięcie poprzez działanie wysokiej temperatury. Zalecany do leczenia rozszerzonych naczynek o maksymalnej średnicy do 3mm zarówno na twarzy, jak i na nogach. W terapii wykorzystywane są lasery o długości promienia, który widzi kolor czerwony i precyzyjnie celuje w hemoglobinę krwi. Już po jednej sesji zabiegowej widoczna jest poprawa kolorytu skóry, naczynia są zamknięte a skóra gładka. Większe naczynia, aby zniknęły całkowicie, wymagają serii zabiegów (od 2 do 4).

Jonoforeza

Jonoforeza to zabieg polegający na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry aktywnych substancji za pomocą prądu stałego (galwanicznego). W przypadku skóry naczyniowej będą to elektrolity uszczelniające i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych.
Prąd galwaniczny pobudza również ściany naczyń do skurczu i rozkurczu, gimnastykując w ten sposób ich mięśniówkę. Skóra staje się mniej reaktywna, bardziej wyciszona, zmniejszają się zaczerwienienia.

Red Vine Treatment DMK

Zabieg paramedyczny R.V.T. może być przeprowadzany nie więcej niż jeden raz w tygodniu. Jest on zwykle stosowany w połączeniu z innymi zabiegami terapeutycznymi DMK. RVT jest wszechstronnym protokołem, który może być korzystny przy wielu chorobach skóry. Idealny przy skórach z kruchymi naczyniami włosowatymi, przy teleangiektazjach, mocnych zaczerwienieniach skóry, jak również, w połączeniu z innymi zabiegami, przy trądziku różowatym. Idealny przy czerwonych i purpurowych bliznach przy skórach trądzikowych, potrądzikowych.

Sensitive Norel

Jest to zabieg z wskazaniem dla cery z problemami naczyniowymi, dla cer młodych, a także dojrzałych z wysoką nadwrażliwością, skłonnych do zaczerwienień, opuchnięć i kruchych naczyń krwionośnych (teleangiektazji). Poprzez inaktywację histamin odpowiedzialnych za rozszerzanie się naczyń włosowatych, zabieg szybko i skutecznie wycisza grę naczyniową, łagodzi podrażnienia oraz likwiduje przekrwienia i opuchliznę Zabieg uszczelnia również ścianki naczyń krwionośnych, wzmacnia naturalny system obronny skóry, rozjaśnia, nawilża i regeneruje skórę. Dzięki bioflawonoidom przeciwdziała procesom starzenia.

LACM-1 Environ

Zabieg polega na trójfazowym zmyciu twarzy kosmetykami Environ, a następnie zastosowaniu kwasu mlekowego, który prowokuje skórę do produkcji zdrowego kolagenu oraz sprawia, iż wierzchnie warstwy skóry stają się prawidłowo ukrwione, a naskórek gładki i spoisty. Dla osiągnięcia zmniejszenia zaczerwienienia i wzmocnienia ścian naczynek krwionośnych wymagana jest seria 6 zabiegów 1 raz w tygodniu. W celu uzyskania ciągłości pielęgnacji i optymalizacji efektów zabiegów zalecane jest stosowanie w domu preparatów Environ.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15