Manicure

Paznokcie to oprawa Twoich dłoni i czy lubisz je w wersji minimalistycznej, czy też bogatszej, my sprawiamy, że każdy wariant ma klasę i jest ozdobą Twoich rąk.

Sprawdź nasze zabiegi

Klasyczny

Manicure klasyczny to zabieg, który sprawi, że dłonie i paznokcie będą zadbane i z pewnością poprawią nasze samopoczucie. Podczas zabiegu manicurzystka opiłowuje paznokcie nadając im oczekiwany kształt, usuwa narośnięte skórki, tak aby płytka paznokciowa była idealnie przygotowana do odtłuszczenia i malowania odżywką lub kolorowym lakierem. Po nałożeniu utwardzacza stosujemy wysuszacz i manicure kończymy nawilżeniem i odżywieniem dłoni wybranym kremem do rąk.

Japoński

To autorska metoda pielęgnacji paznokci opracowana przez japońską firmę P. Shine (dlatego manicure japoński czasem nazywany jest manicurem p.shine). Jest to zabieg, który polega na wcieraniu pasty z witaminami i minerałami w paznokcie oraz naniesieniu warstwy specjalnego pudru. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie łamliwych i rozdwajających się paznokci. Manicure japoński opiera się na naturalnych składnikach, takich jak: pyłek pszczeli, witamina A i E, krzemionka z Morza Japońskiego. Jest to sposób pielęgnacji paznokci stosowany przez Japonki od blisko 400 lat. Efekt zabiegu widać natychmiast – paznokcie są niezwykle gładkie i błyszczące. Warto pamiętać, że po zabiegu nie powinno się malować paznokci przez 6-7 dni, ponieważ płytka jest zbyt mocno natłuszczona. Aby uzyskać trwałe efekty, manicure należy powtórzyć 3-4 razy w odstępach 3 tygodni. Manicure japoński daje bardzo delikatny połysk, dzięki czemu mogą poddawać się mu także mężczyźni.

Hybrydowy

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”. Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru. Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa lub trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Żelowy

Paznokcie żelowe to metoda stylizacji paznokci, która pozwala na stworzenie w zasadzie dowolnego ich kształtu. Dzięki temu sprawdza się u osób, które mają krótkie, łamliwe czy słabe paznokcie. Paznokcie żelowe to metoda polegająca na przedłużaniu i wzmacnianiu naturalnej płytki paznokcia, która daje dużą swobodę w kwestii modelowania. Dzięki konsystencji potrzebnego do ich wykonania żelu który następnie utwardza się pod lampą UV, paznokcie żelowe cechuje duża trwałość, a przy tym dość naturalny wygląd.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15