Medycyna estetyczna

Strona główna | Zabiegi | Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej są “wisienką na torcie” wypielęgnowanej, zdrowej skóry.

Botox

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań redukowania zmarszczek mimicznych są najwyższej jakości preparaty na bazie toksyny botulinowej. Terapia ta polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości substancji w wybrane uprzednio miejsca na twarzy w obrębie, którego pojawiły się zmarszczki. W rezultacie tkanki mięśniowe ulegają delikatnemu porażeniu, blokując tym samym przekazywanie impulsów nerwowych. W wyniku zabiegu mięśnie, które wcześniej nieustanie były w fazie skurczu ulegają rozkurczowi, co sprawia, iż skóra staje się całkowicie wygładzona. Efekt jest widoczny po około 2 dniach od wykonanej terapii.

Wypełnienia

Do redukcji głębokich bruzd niezbędne jest zastosowanie kwasu hialuronowego usieciowanego i zaimplantowaniu go w miejsca wymagające wypełnienia jak bruzdy nosowo wargowe, lwia zmarszczka między brwiami lub zbyt wąskie usta.

Usuwanie zmian skórnych

Narośle skórne są w dominującej większości wypadków niezłośliwymi nowotworami, które nieleczone, mogą mieć tendencję do powiększania swojej objętości lub duplikowania w różnych okolicach ciała. Narośle skórne często przybierają postać sterczących guzków, które łatwo podrażnić podczas ubierania się, co nie tylko potęguje ich nieestetyczny wygląd, ale jednocześnie stwarza zagrożenie powstania stanu zapalnego w miejscu występowania. Nasz gabinet specjalizuje się w usuwaniu tego typu zmian skórnych.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15