Masaże

Masaż ciała to zdecydowanie najprzyjemniejszy zabieg w naszej ofercie.

De la mer

Masaż De la mer to masaż na bazie technik wschodu stworzony specjalnie do tego by pozwolić Ci zapomnieć o troskach dnia codziennego. Specjalna technika tego masażu bazuje na filozofii chińskiej. Masaż wyrównuje poziom energii w organizmie, reguluje procesy przemiany materii, przyśpiesza oczyszczanie organizmu, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę. Odpowiednio dobrane składniki dają doskonały efekt mineralizacji skóry, głębokiego nawilżenia, wyszczuplenia lub wyciszenia emocji i napięć skumulowanych w ciele klienta (w zależności od użytego olejku)

Indoceane

Jest to niezwykła podróż do krainy piękna i relaksu, podczas której ciało osiąga stan pełnego odprężenia. Podstawowymi składnikami linii są: kompleks Qi Marine (wyciąg z brązowej algi Undaria Pinnatifida) i lotos, które posiadają wyjątkową zdolność rewitalizacji i redukcji stresu. Masaż Indoceane to kwintesencja wyjątkowych filozofii, propozycja dla osób zestresowanych, potrzebujących odprężenia i poprawy samopoczucia. Masaż jest inspirowany Ayurvedą. Najpierw na centra energii (czakry) nakłada się Qi-Balm, a następnie ciepły olejek bogaty w oleje esencjonalne, po czym wykonuje się masaż, który uwalnia ciało i umysł od napięć

Merveille Arctic

Regenerujący, orzeźwiająco-relaksujący masaż. Niezwykle miękkie, niemal puszyste nuty przywodzą na myśl pudrowy śnieg, aby stworzyć idealną atmosferę dla błogiego wypoczynku i odprężenia. Masaż zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne, dzięki połączeniu uczucia ciepła i chłodu. Jest to gwarancja głębokiego odprężenia i relaksu niwelująca napięcia oraz stres.

Pantai Luar

Pantai Luar jest indonezyjskim masażem, do którego wykorzystuje się specjalne bawełniane stemple wypełnione ziołami i przyprawami. Kosmetyczka zanurza je w gorącym oleju. Pantai Luar poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu i odpręża. Ciepło oleju i delikatne ruchy masażysty sprawiają, że po godzinnym zabiegu czujemy się jak nowo narodzeni. Ciepło powoduje wydzielanie niezwykłego aromatu mieszanki w stemplach, dzięki czemu mamy też do czynienia z aromaterapią.

Polinezja

Relaksujący masaż całego ciała z elementami masażu Lomi-Lomi oraz polinezyjskich technik. Prawdziwe zaproszenie w podróż po egzotycznych Wyspach Polinezji. Ten tradycyjny masaż jest mocny, powolny i rytmiczny. Opiera się na głębokim pobudzeniu mięśni. Mieszkańcy Polinezji wykonują go z użyciem olejku Monoi najczęściej na plażach, gdzie ciało ma kontakt z gorącym piaskiem. Ciepłe stemple z piaskiem i uwodzicielski zapach olejku Mahana Massage Oil pomogą Ci zapomnieć o troskach dnia codziennego, oraz odprężą ciało i umysł.

Mer & Sens

Masaż z użyciem kamieni i wykorzystaniem relaksującego olejku aromatycznego Aromaceane Massage Oil. Zabieg wpływa na ośrodki energii zwane czakrami, pomaga pozbyć się napięć i stresu, działa uspakajająco i relaksująco, poprawia odżywienia skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, ułatwia penetrację substancji odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż jest polecany dla klientów spiętych, zestresowanych.

Klasyczny

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Stosuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchowych – jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych form terapii w tym zakresie.
Masaż klasyczny może być całościowy, co oznacza, że masażysta zajmuje się wszystkimi partiami ciała – od stóp, aż po kark. Może też koncentrować się na konkretnej partii ciała – np. plecach i karku czy nogach – w zależności od zaleceń lekarza czy fizjoterapeuty. Prawidłowo wykonany – ma zbawienny wpływ na organizm, pobudzając tkanki, regenerując mięśnie, czy też poprawiając ukrwienie.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15