Zabiegi modelujące

Strona główna | Zabiegi | Ciało | Zabiegi modelujące

Najnowsze technologie zaskakują nas skutecznością i zachwycają efektami zabiegów.
To co było nierealne stało się możliwe.

Sonotermolipoliza FusioMed

Jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu oraz ujędrnieniu. Jest to sposób na poprawę wiotkiej skóry na udach, pośladkach, ramionach i brzuchu. Zabieg wykonujemy przy użyciu nowatorskiego urządzenia FusioMed, które łączy działanie ultradźwięków niskiej częstotliwości i fali radiowej monopolarnej. Drgania wywołane ultradźwiękami są źródłem energii wywołującej lipolizę komórek tłuszczowych, a fala radiowa daje energię cieplną, która nagrzewa głębokie struktury skóry, stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki wzmożonej cyrkulacji krwi w obszarze zabiegowym wszystkie procesy zachodzą szybciej i intensywniej. Ciało staje się wygładzone, wyszczuplone i ujędrnione.

Kriolipoliza FusioMed

Jest to metoda na pozbycie się miejscowej otyłości, w szczególnie trudnych obszarach jak bryczesy, fałdy, oponki, wałki czy nawisy nad kolanami, gdzie ćwiczenia fizyczne niewiele pomagają. W zabiegu wykorzystywane jest nowatorskie urządzenie FusioMED. Specjalna głowica schładza wybrany obszar ciała do -10 stopni Celsjusza w celu spowodowania zniszczenia (apoptozy) komórek tłuszczowych, wywołania reakcji zapalnej i wydalenia adipocytów z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym. Podczas zabiegu kriolipolizy dochodzi do utraty około 30% komórek tłuszczowych w obszarze zabiegowym. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnej eliminacji z organizmu.
Kriolipoliza nie odchudza, ale redukuje lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej i jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji. Efekty najlepiej widać na małych obszarach, gdzie lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa jest oporna na stosowanie diety i ćwiczeń.

Fala Radiowa RF Fusiomed

Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i dzięki temu indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Synergia działania czterech systemów RF daje możliwość uzyskania znacząco lepszych i precyzyjniejszych rezultatów niż pojedyncza technologia. W zależności od zastosowanej technologii możemy wykonywać zabiegi zarówno liftingujące na twarz, szyję, oczy, redukujące pory, blizny, rozstępy jak również zaawansowane zabiegi redukujące wiotkość skóry na ciele i wspomagające leczenie cellulitu i miejscowej otyłości. Jednoczesne działanie czterech systemów zawarte jest w specjalistycznej platformie zabiegowej renomowanej, włoskiej firmy Biotec, która posiada wszystkie certyfikaty oraz badania kliniczne.

Endomasaż – vacum + FR FusioMed

W zabiegu wykorzystywane jest nowatorskie urządzenie FusioMED. Przy użyciu specjalnej głowicy vacum tzw bańki, której podciśnienie stymuluje układ żylny i limfatyczny do eliminacji toksyn oraz zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Bezpośrednia przyczyna powstania cellulitu zostaje zredukowana. Drenujące i napinające skórę efekty zabiegu sprawiają, że cellulit zmniejsza się w widoczny sposób. Dla uzyskania lepszego efektu lub przyspieszenia go zalecamy dodanie fali radiowej. Rozgrzewany fragment ciała falami radiowymi i podciśnienie bańki rozbija tkankę tłuszczową przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny, redukuje cellulit, wygładza i ujędrnia skórę. Jest to kompleksowy, bardzo skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu oraz kilku niepotrzebnych centymetrów w talii, biodrach czy udach. Ciało w miejscu wykonania zabiegu jest wymodelowane i gładkie, a my pozbywamy się pomarańczowej skórki w każdym jej stadium.

Radiofrekfencja mikroigłowa FusioMed

Radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie dwóch technologii, których działanie daje nam najskuteczniejszy istniejacy na rynku zabieg odmładzający. Dzięki FusioMED zaawansowanemu technologicznie urządzeniu działamy na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i dzięki temu indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Spłyceniu ulegają zmarszczki, blizny potrądzikowe, zmniejszają się rozszerzone pory, skóra przestaje się błyszczeć.
W zależności od zastosowanej technologii możemy wykonywać zabiegi zarówno liftingujące na twarz, szyję, oczy, redukujące pory, blizny, rozstępy jak również zaawansowane zabiegi redukujące wiotkość skóry na ciele i wspomagające leczenie cellulitu i miejscowej otyłości. Jednoczesne działanie czterech systemów zawarte jest w specjalistycznej platformie zabiegowej renomowanej, włoskiej firmy Biotec, która posiada wszystkie certyfikaty oraz badania kliniczne.

Endermologia

Endermologia polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym podciśnieniem. Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Działanie: redukcja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania), ujędrnianie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających), modelowanie i kształtowanie sylwetki (efekt wyszczuplenia), wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry), zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, pobudzenie syntezy kolagenu (opóźnia efekty starzenia się skóry). Ilość zabiegów: wskazane jest wykonanie od 10 do 20 zabiegów. Częstotliwość: początkowo dwa razy w tygodniu po ok. 45 min., później raz w tygodniu. Zabiegi podtrzymujące: jeden raz w miesiącu.

Presoterapia

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który doskonale przygotowuje organizm do rozpoczęcia innych zabiegów odchudzających i diet. Celem tego zabiegu jest usunięcie zatorów i złogów nagromadzonych toksyn. Presoterapia jest niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Ze względu na silne pobudzenie układu limfatycznego do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza usuwanie toksyn i nadmiaru wody, których zaleganie przyczynia się do powstawania cellulitu. Oczyszczenie i udrożnienie naczyń układu limfatycznego i krwionośnego wpływa na lepsze ich funkcjonowanie oraz sprawniejsze pozbywanie się toksyn z organizmu w czasie odchudzania, a tym samym znacząco wspomaga ten proces. Osobom zaczynającym dietę, bądź serię zabiegów odchudzających zaleca się w pierwszej kolejności kilka zabiegów samego drenażu limfatycznego aby oczyścić organizm z toksyn i rozluźnić tkankę tłuszczową. Działanie: pobudzenie układu krążeniowego i limfatycznego, likwidacja zastoin, leczenie niewydolności limfatycznej, wchłanianie obrzęków, ułatwienie odpływu krwi żylnej, profilaktyka niewydolności żylnej, rehabilitacja po urazach i kontuzjach, obrzęki kończyn górnych po mastektomii, obrzęki kończyn dolnych różnej etiologii, masaż wyszczuplający, zwalczanie cellulitu.

Elektrostymulacja

Zabieg elektrostymulacji przy zastosowaniu aparatu Corpo-02 działa wykorzystując różnego rodzaju bodźce do pobudzenia procesów: odchudzających, likwidacji cellulitu i lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, ujędrniających, modelujących ciało, pobudzających przemianę materii i krążenie. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje różnych przebiegów prądowych pozwalają likwidować niedostatki sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała. Rodzaje prądów wykorzystywane w zabiegach wywołują różnorodne efekty:
– stymulują rozkład tłuszczu i likwidację nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej,
– wywołują efekt naprężenia skóry,
– stymulują cyrkulację krwi,
– powodują wchłanianie obrzęków,
– wzmacniają i naprężają mięśnie od warstwy głębokiej do powierzchni,
– łagodzą bóle kostno-stawowe i neurologiczne (nerwobóle, rwa kulszowa),
– mają korzystny wpływ w schorzeniach zwiotczenia i przykurczy mięśni.

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla (zwana również terapią „cudownym gazem”) została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej. Początkowo, terapię dwutlenkiem węgla wykorzystywano do leczenia chorób układu krążenia. Szybko jednak odkryto, że zastosowanie dwutlenku węgla przynosi wymierne efekty w zakresie medycyny i kosmetologii estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniem skóry, łysieniem, jak również walką z cieniami pod oczami, czy nawet łuszczycą. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, poprawia mikrokrążenie i wpływa na odnowę komórek.

Bandaże Arosha

Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało włoskiej firmy Arosha, które są niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry. Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają w głąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających. W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobierzemy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii.
Każdy zabieg składa się z 4 etapów: Peeling kwasem glikolowym zastosowany bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, który znacząco zwiększa ich absorpcję, wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami, bandażowanie jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami, zdjęcie bandaży i wmasowanie odpowiedniego kremu. Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Już po pierwszy zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry ale spektakularne efekty wymagają wykonania całej kuracji tj. 8 zabiegów w regularnych odstępach czasu (1 lub 2 razy w tygodniu).

Micronized Marine Algae Body Wrap

Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy, na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wody z tkanek, poprawia strukturę skóry. Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra potrzebująca odżywienia i oczyszczenia z toksyn. Cel: detoksykacja, redukcja tkanki tłuszczowej, remineralizacja, modelowanie sylwetki.

Toning Body Wrap

Zabieg o działaniu tonizującym, ujędrniającym i detoksykującym skórę. Dzięki zawartości witamin i minerałów w preparatach, ma właściwości remineralizujące. Dodatkowo usprawnia mikrokrążenie, co ułatwia redukcję cellulitu. Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, skóra wymagająca ujędrnienia i odżywienia. Cel: modelowanie sylwetki, przyspieszenie metabolizmu, wygładzenie i odżywienie skóry, poprawa jędrności i elastyczności.

Frigi

Zabieg z mikronizowanymi algami morskimi. Uaktywnia krążenie krwi, ujędrnia skórę oraz poprawia elastyczność ścian naczyń poprzez ich rozkurczanie i obkurczanie (tzw. gimnastyka naczyń). Zabieg eliminuje nadmiar wody z tkanek. W intensywnym programie zabieg polecamy na problemy z krążeniem, cellulit krążeniowy, opuchnięte i „ciężkie” nogi oraz zwiotczenie skóry brzucha, pośladków i nóg. Prawdziwy starter wyszczuplania! Wskazania: cellulit spowodowany złym krążeniem, rozszerzone naczynia włosowate, opuchnięte i „ciężkie” nogi, zwiotczała skóra. Cel: ujędrnienie skóry, poprawa elastyczności ścian naczyń krwionośnych, eliminowanie nadmiaru wody z tkanek.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15