Zabiegi odżywcze

Strona główna | Zabiegi | Twarz | Zabiegi odżywcze

Dla wszystkich skór suchych lipidowo.

Tradycyjny

Zabieg polega na dokładnym zmyciu twarzy, szyi i dekoltu, a następnie wykonaniu peelingu na tym obszarze. Po zmyciu peelingu tonizujemy całość i przechodzimy do masażu klasycznego całego obszaru zabiegowego. Po masażu nakładamy maskę kremową dobraną do potrzeb skóry. Po upływie czasu aplikacji maski zmywamy ją, osuszamy skórę i nakładamy krem pod oczy i odpowiedni krem na resztę twarzy szyję i dekolt. Zabieg nie tylko odżywia skórę, ale dzięki masażowi dostarcza również doskonałego relaksu. Zabieg tradycyjny wykonujemy w trzech wersjach: Norel, Thalgo i Environ.

Cold cream marine ritual

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skóry oraz zwiększenia jej progu tolerancji. Wskazania: skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.

Anti-Age Norel

Zabieg opóźniający proces starzenia, wzmacniający funkcję obronne skóry i odżywiający ją lipidowo. Efekty zabiegu to detoksykacja i regeneracja skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie kolorytu i wygładzenie skóry. Nadzwyczaj efektywne działanie zabiegu anti-age wzmacnia funkcję układu immunologicznego poprzez bardzo silne działanie antyoksydacyjne. Częstotliwość zabiegów: jako kuracja 6 zabiegów 2 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektów 1-2 razy w miesiącu. Jako pielegnacja 1-2 razy w miesiącu.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15