O nas

ALEKSANDRA Kosmetyka Profesjonalna

Szanowni Państwo,

witamy serdecznie w gabinecie ALEKSANDRA Kosmetyka Profesjonalna. Już 41 lat dbamy o Państwa piękną skórę i dobre samopoczucie. Jednocześnie przez cały ten czas uczymy się i rozwijamy, czerpiąc z tego ogromną radość i satysfakcję. Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że znamy tajemnicę urody. Od 1982 r. zajmujemy się pielęgnacją twarzy, ciała, dłoni i stóp nieustannie kształcąc i rozwijając się w tej dziedzinie. W 1999 r. zdobyliśmy wyróżnienie, a w 2010 r. główną nagrodę w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie Super Salon organizowanym przez magazyn kosmetyczny dla profesjonalistów „Salon i Elegancja”.

Dnia 27 stycznia 2011 r. Kapituła Nagrody Burmistrza Brzeszcz przyznała swoje doroczne wyróżnienia i Gabinet Kosmetyczny Aleksandra otrzymał Oskarda w dziedzinie przedsiębiorczości. Rok 2014 przyniósł nam kolejne wyróżnienie, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka” uhonorowało nas Certyfikatem Usług Najwyższej Jakości. Obecnie gabinet znajduje się na os. Paderewskiego 37 w Jawiszowicach. W 2010 r. został rozbudowany i zmodernizowany, co znacznie podniosło standard usług. Rok 2019 to kolejny milowy krok w kierunku podwyższania standardów naszych usług. Kompleksowa renowacja wnętrza i elewacji budynku oraz wprowadzenie najnowszych technologii zabiegowych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Aleksandra Wołowiec

Magister Fizjoterapii na AWF w Krakowie. Mistrz Kosmetyki, założycielka i właścicielka gabinetu ”Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna”, który permanentnie od roku 1982 rozwija i udoskonala budując Zespół Światowej Klasy Specjalistów.

Bogusława Dudzic

Kosmetyczka, specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała.

Mariia Malhivska

Kosmetyczka.
Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Kinga Klimkowicz

Technik Usług Kosmetycznych, stylistka paznokci, makijażystka, specjalizuje się w leczeniu wrastających paznokci Metodą Arkady i metodą klamer UniBrace.

Dominika Nidecka

Manicurzystka, stylistka paznokci, pedicurzystka.

Klaudia Kantyka

Recepcjonistka, zarządza zasobami gabinetu, koordynuje pracę i odpowiada za logistykę.

Arleta Brzychcy

Recepcjonistka, zarządza zasobami gabinetu, koordynuje pracę i odpowiada za logistykę.

Proponujemy państwu zabiegi wykonywane z zastosowaniem kosmetyków firm: ENVIRON, Dermomedica, DERMAQUEST, DMK, SESDERMY, Thalgo, EllaBache, Purles oraz polskiej firmy Norel. Do pielęgnacji dłoni i stylizacji paznokci używamy produktów marki OPI, ibd, INDIGO oraz Elarto. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje program Zdrowe Nogi firmy Gehwol. Specjalizujemy się w pielęgnacji stóp z problemami, m.in. stopy cukrzycowej, wrastających paznokci, odcisków i wielu innych. Oferujemy także przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes. Polecamy również różne rodzaje masażu, w tym zdecydowanie warte wypróbowania masaże relaksacyjne. Poza zabiegami manualnymi wykonujemy również zabiegi z użyciem sprzętu specjalistycznego takiego jak:

 • FUSIOMED,
 • Laser XLase plus, Nd-YAG i Diodowy
 • CPL,
 • LPG Cellu M6 (endermologia),
 • Impress-240 (presoterapia),
 • CORPO-02 M (elektrostymulacja),
 • DE 6000 (epilacja, zamykanie teleangiektazji),
 • Mikrodermabrasion Diamont Skin System (mikrodermabrazja),
 • kombajny kosmetyczne IONTO COMED (peeling kawitacyjny, sonoforeza),
 • IOZYNE DF II ENVIRON,
 • Karboksyterapia CONCERTO.
Współpracujemy również z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej (botox, restylana, sub’Q, kwas polimlekowy, nici, osocze bogatopłytkowe), terapii laserowych oraz laserowego usuwania kwalifikowanych zmian skórnych, makijażu permanentnego.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz proponujemy zakup kosmetyków do pielęgnacji w domu, która przedłuży efekty zabiegów.
Polecamy również kartę podarunkową – oryginalne zaproszenie na zabiegi dla najbliższych.

Serdecznie zapraszamy!
Aleksandra Wołowiec wraz z zespołem.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15