Masaże

To zabiegi, które lubimy najbardziej.

Masaż firmowy

Zabieg Masaż firmowy rozpoczyna się powitalnym masażem uciskowym. Następnie wykonujemy zmycie i tonizację powierzchni zabiegowej i przechodzimy do części głównej czyli wykonania masażu. Nasz masaż firmowy powstał na bazie wieloletniego doświadczenia i składa się z optymalnie dobranych ruchów w celu zrelaksowania osoby poddanej zabiegowi, dotlenienia, odżywienia, ujędrnienia jego skóry oraz mięśni twarzy szyi i dekoltu. Krem na którym masujemy, bogaty w składniki odżywcze, pozostawiamy do wchłonięcia lub odciskamy nadmiar w zależności od wskazań.

Dermostymulacja

Masaż derma-steem (dermostymulacja)
Przeciwzmarszczkowo – liftingujący, nowatorski masaż Thalgo, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo stymulację, ruchy „zmarszczka-po-zmarszczce” oraz liftingująco-ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia. Skóra odzyskuje swój blask już po pierwszych minutach masażu! Dodatkowo masaż zapewni złagodzenie zmarszczek. Skóra staje się wygładzona, a zmarszczki wypełnione i mniej widoczne już po pierwszym zabiegu. Masaż stymuluje skórę do zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje naturalny koloryt, jest bardziej jędrna, a kontur wymodelowany.

Masaż thalgolift

Skóra wraz z upływem czasu oraz pod wpływem stresu dnia codziennego zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych, przez co wymaga intensywniejszej pielęgnacji. Thalgolift to unikatowy, odmładzająco-regenerujący masaż wykonywany na mięśniach twarzy, opracowany przy współpracy z chirurgiem-plastykiem. To prawdziwy „ręczny lifting”, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy. Zabieg zapewnia połączenie przyjemnych i skutecznych ruchów – dłonie kosmetyczki stają się przekaźnikiem harmonii i ciepła – rzeźbią, wygładzają i modelują kontury twarzy. Masaż wykonuje się dość intensywnie i szybko. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd.

Heart of the ocean

MASAŻ HEART OF THE OCEAN to relaksujący masaż Thalgo inspirowany ruchami fal morskich, który pozwala przenieść klienta w świat Thalgo. Rozgrzewające ruchy masażu pobudzają krążenie w skórze zwiększając wchłanianie składników aktywnych z produktów użytych w trakcie masażu. Wszystkie ruchy wykonujemy wzdłuż przebiegu mięśni, podciągając je do góry. Dzięki temu skóra jest wygładzona i poprawia się jej napięcie. W trakcie masażu Heart of the Ocean zostaje aktywowany proces detoksykacji skóry, dzięki czemu skóra jest przygotowana na przyjęcie kolejnych składników aktywnych. Po wykonaniu masażu twarzy przechodzimy do masażu obręczy barkowej i ręki. W okolicach mięśnia trapezowego kumuluje się stres. W trakcie powolnych ruchów rozcierania rozluźniamy mięśnie aby osiągnąć stan głębokiego relaksu. Masaż Heart of the Ocean wpływa nie tylko na poprawę stanu skóry klienta, ale również działa relaksująco.

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15