Zabiegi na naczynka

Strona główna | Zabiegi | Twarz | Zabiegi na naczynka

Pomogą nam w pozbyciu się rumienia i niechcianych pajączków oraz wzmocnią ściany naczyń krwionośnych.

CPL rumień i rozszerzone naczynia

Rumień to zaczerwienienie twarzy pojawiające się pod wpływem stresu lub zmian temperatury. Skuteczną metodą walki z tym problemem jest CPL czyli kalibrowane światło pulsacyjne. Jest to najnowsza technologia w terapii eliminacji rumienia i popękanych naczynek. Precyzyjnie emitowane światło w wybranym miejscu wybiórczo uderza i wychwytuje zaczerwienienia na różnych głębokościach skóry, dzięki czemu zapewnia trwałe rezultat. Zabieg nie wyłącza z codziennego życia, skóra natychmiast zyskuje zdrowy, naturalny koloryt i gładkość. Nie należy opalać obszaru poddanego zabiegowi przez minimum miesiąc po przeprowadzonej terapii. Zaleca się stosowanie filtrów ochronnych.
Cena: 300zł

Laserowe zamykanie naczynek

Zabieg polega na precyzyjnym zamykaniu światła naczyń za pomocą lasera. Laser wnikając w zmiany naczyniowe powoduje ich zamknięcie poprzez działanie wysokiej temperatury. Zalecany do leczenia rozszerzonych naczynek o maksymalnej średnicy do 3mm zarówno na twarzy, jak i na nogach. W terapii wykorzystywane są lasery o długości promienia, który widzi kolor czerwony i precyzyjnie celuje w hemoglobinę krwi. Już po jednej sesji zabiegowej widoczna jest poprawa kolorytu skóry, naczynia są zamknięte a skóra gładka. Większe naczynia, aby zniknęły całkowicie, wymagają serii zabiegów (od 2 do 4).
Cena: od 160zł

Jonoforeza

Jonoforeza to zabieg polegający na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry aktywnych substancji za pomocą prądu stałego (galwanicznego). W przypadku skóry naczyniowej będą to elektrolity uszczelniające i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Prąd galwaniczny pobudza również ściany naczyń do skurczu i rozkurczu, gimnastykując w ten sposób ich mięśniówkę. Skóra staje się mniej reaktywna, bardziej wyciszona, zmniejszają się zaczerwienienia.
Cena: od 200zł

Red Vine Treatment DMK

Zabieg paramedyczny R.V.T. może być przeprowadzany nie więcej niż jeden raz w tygodniu. Jest on zwykle stosowany w połączeniu z innymi zabiegami terapeutycznymi DMK. RVT jest wszechstronnym protokołem, który może być korzystny przy wielu chorobach skóry. Idealny przy skórach z kruchymi naczyniami włosowatymi, przy teleangiektazjach, mocnych zaczerwienieniach skóry, jak również, w połączeniu z innymi zabiegami, przy trądziku różowatym. Idealny przy czerwonych i purpurowych bliznach przy skórach trądzikowych, potrądzikowych.
Cena: 280zł

Sensitive Norel

Jest to zabieg z wskazaniem dla cery z problemami naczyniowymi, dla cer młodych, a także dojrzałych z wysoką nadwrażliwością, skłonnych do zaczerwienień, opuchnięć i kruchych naczyń krwionośnych (teleangiektazji). Poprzez inaktywację histamin odpowiedzialnych za rozszerzanie się naczyń włosowatych, zabieg szybko i skutecznie wycisza grę naczyniową, łagodzi podrażnienia oraz likwiduje przekrwienia i opuchliznę Zabieg uszczelnia również ścianki naczyń krwionośnych, wzmacnia naturalny system obronny skóry, rozjaśnia, nawilża i regeneruje skórę. Dzięki bioflawonoidom przeciwdziała procesom starzenia.
Cena: 150zł

LACM-1 Environ

Zabieg polega na trójfazowym zmyciu twarzy kosmetykami Environ, a następnie zastosowaniu kwasu mlekowego, który prowokuje skórę do produkcji zdrowego kolagenu oraz sprawia, iż wierzchnie warstwy skóry stają się prawidłowo ukrwione, a naskórek gładki i spoisty. Dla osiągnięcia zmniejszenia zaczerwienienia i wzmocnienia ścian naczynek krwionośnych wymagana jest seria 6 zabiegów 1 raz w tygodniu. W celu uzyskania ciągłości pielęgnacji i optymalizacji efektów zabiegów zalecane jest stosowanie w domu preparatów Environ.
Cena: 80zł

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15