Makijaż okolicznościowy – jeszcze piękniejsza Ty

Makijaż okolicznościowy – jeszcze piękniejsza Ty

Masz w nadchodzącym czasie ważne wydarzenie?
Wybierasz się na bal sylwestrowy, wesele czy studniówkę?
Chcesz świetnie wyglądać na spotkaniu ze znajomymi?
Czy w takich chwilach chcesz wyglądać inaczej niż na co dzień?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Makijaż okolicznościowy podkreśli atuty i ukryje niedoskonałości twojej skóry. Ważne, abyś Ty była piękna! Zależy nam żebyś wyglądała świeżo i promiennie przez wiele godzin. Każda ważna okazja wymaga odpowiedniego przygotowania. Pamiętaj o sobie, zadbaj o perfekcyjny wygląd i świetne samopoczucie.

Nasza skóra starzeje się od 25 roku życia. W miarę upływu czasu zmienia się jej struktura, traci ona elastyczność i jędrność. Staje się też cieńsza i bardziej odwodniona. Widoczne stają się zmarszczki, zaczerwienia i przebarwienia, natomiast brwi, rzęsy, policzki i usta tracą swoją wyrazistość.
Z pomocą makijażu ukrywamy niedoskonałości naszej skóry, pozbywamy się kompleksów, wyglądamy atrakcyjnie i młodo każdego dnia.

Niezwykłe znaczenie ma jakość, trwałość i prawidłowe wykonanie makijażu. Niezależnie od okazji musimy pamiętać o kilku ważnych elementach:
– odpowiednim przygotowaniu skóry do makijażu,
– wysokiej jakości używanych kosmetyków,
– prawidłowej technice wykonania makijażu oraz
– profesjonaliźmie makijażystki.

Te elementy składają się na idealny makijaż, dzięki któremu uzyskujemy perfekcyjny wygląd naszej skóry: wyrównany koloryt, skorygowane mankamenty (przebarwienia i blizny, zasinienia pod oczami, trądzik młodzieńczy, zaczerwienienia skóry, rumień czy trądzik różowaty).
Makijażem dodatkowo optycznie korygujemy nierówności skóry, a konturowaniem nadajemy twarzy prawidłowe proporcje. Dodatkowo makijażem mineralnym chronimy naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Pierwszy krok to prawidłowy demakijaż (dokładnie ten temat został opisany w innym artykule na naszym blogu – zapraszam do zapoznania się z nim). Kolejny to odpowiednie nawilżenie skóry. Następnie dobieramy podkład do typu urody, rodzaju skóry i jej potrzeb, nakładamy go i kończymy ten etap utrwalając pudrem sypkim lub w kamieniu.
Konturowania twarzy dokonujemy przy użyciu bronzera i rozświetlacza, różem nadajemy zdrowy koloryt policzkom. Zaznaczamy brwi, które są ramą twarzy, modelujemy oczy, podkreślamy usta i utrwalamy całość fixerem.

Pamiętajmy jednak:
– nieodpowiednie przygotowanie skóry,
– niska jakość kosmetyków,
– nieprawidłowa technika wykonania makijażu, czy
– zły dobór kolorów
daje efekt odwrotny do zamierzonego, czyli efekt maski i dodania lat.

Zapraszamy do nas. Chętnie wydobędziemy Twoje naturalne piękno oraz indywidualnie dobierzemy dla Ciebie odpowiednie kosmetyki do makijażu, abyś czuła się wyjątkowo i wyglądała pięknie każdego dnia.

Autor – Katarzyna Tekielak

Spraw prezent najbliższym

Oddajesz Ich w najlepsze ręce!

© Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna 2019
| Wykonanie 144ONTOUR

Umów wizytę
Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji na stronie Moment.pl
Kontakt
Aleksandra Kosmetyka Profesjonalna

Adres: os. Paderewskiego 37, 32-626 Jawiszowice
Godziny otwarcia: pon-piątek: 8.00- 20.00, sobota: 8.00-16.00
Email: gabinet@gkaleksandra.pl
Telefon: +48 32 211 16 15